Pět výhod našich služeb

  1. Právní servis v ceně – součástí služby je kompletní právní servis, který obsahuje zastupování zaměstnavatele v případných soudních sporech atd. Vycházíme z naší analýzy.
  2. Zvýšení produktivity – naše produkty mají dlouhodobý efekt. Cílem je redukce časté absence zaměstnanců, prevence a nabídka dalších služeb pro stmelení pracovních týmů a tím získaná zvýšená produktivita práce.
  3. Snížení nákladů – Zvýšení produktivity práce samo o sobě přináší zisk. Díky právnímu servisu ušetříte i na těchto výlohách. V případě porušení zákona ze strany zaměstnance máte dle právní analýzy možnost odebrat část nebo celý plat zaměstnance.
  4. Zabezpečený online systém - Zajišťujme kompletní administrativní práce s archivací a on-line přístupem. Zpracujeme protokoly o provedení kontroly, zajistíme komunikaci s úřady i lékařem. Nabízíme roční vyhodnocování, benchmarking a statistiku nemocných ve vaší organizaci.
  5. Bonusový program – Nabízíme i další služby v rámci našeho B2B programu, školení, teambuilding, atd.

 
 

 


Krátce o nás

  • Projekt AC Agent patří do portfolia business-to-business služeb společnosti Analytické centrum. Zaměřuje se na službu kontroly dodržování nemocenské kázně, reaguje na změny v legislativě platné od 1.1. 2009. Díky spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří Advokacie Praha nabízí komplexní služby, které patří v České republice mezi to nejlepší, co lze v oblasti kontroly nemocných získat.

Partneři