Kariéra

V současné chvíli poptáváme tyto pozice:

1. Kontrolor/ka nemocných v daném regionu

Lokace: zejména Moravskoslezský a Ústecký kraj, vítáme spolupráci i v dalších krajích ČR

Požadujeme:

  • komunikační vlastnosti
  • důvěryhodné jednání
  • čistý výpis z trestního rejstříku
  • časovou nezávislost
  • životopis

Nabízíme:

  • Flexibilní pracovní dobu dle předchozí domluvy
  • Školení v oboru s následnou certifikací

2. Pracovník/ce vnitřní inspekce

Požadujeme:

  • min SŠ vzdělání
  • životopis
  • zkušenosti s prací s kolektivem
  • loajalitu

Náplň práce:

  • Kontrola plnění zadání klienta
  • Kontrola správnosti administrativních úkolů
  • Komunikace se stávajícími zákazníky

V případě zájmu zašlete svůj životopis na kariera@acagent.cz nebo poštou

Analytické centrum s.r.o.
Bulharská 20
101 00 Praha

Krátce o nás

  • Projekt AC Agent patří do portfolia business-to-business služeb společnosti Analytické centrum. Zaměřuje se na službu kontroly dodržování nemocenské kázně, reaguje na změny v legislativě platné od 1.1. 2009. Díky spolupráci s renomovanou advokátní kanceláří Advokacie Praha nabízí komplexní služby, které patří v České republice mezi to nejlepší, co lze v oblasti kontroly nemocných získat.

Partneři